Aldenhof 024 344 17 56
Weezenhof 024 343 05 05

Team Fysiotherapie Dukenburg

Foto Naam Specialisme eMailadres BIG-nummer
Rob Langhout Rob Langhout
  • fysiotherapeut
  • master manuele therapie
  • docent opleiding manuele therapie(SOMT)
  • onderzoeker
rob.langhout@praktijkdukenburg.nl 09034295004
Lidwine Steentjes Lidwine Steentjes
  • fysiotherapeute
  • (kinder-)bekkenfysiotherapeute
  • dry needling
lidwine.steentjes@praktijkdukenburg.nl 09035106404
Eric Jan Ruijs Eric Jan Ruijs
  • fysiotherapeut
  • COPD
  • claudicatio intermittens
  • oncologisch fysiotherapeut
eric.jan.ruijs@praktijkdukenburg.nl 69034896704
Occo van IJsseldijk Occo van IJsseldijk
  • fysiotherapeut
  • manuele therapeut
  • sportfysiotherapie
occo.van.ijsseldijk@praktijkdukenburg.nl 39033979504
Floor Leenders Floor Leenders
  • fysiotherapeute
  • oncologisch fysiotherapeute
  • oedeemtherapeute
  • dry needling
floor.leenders@praktijkdukenburg.nl 39053967404
Jan Meurs Jan Meurs
  • fysiotherapeut
  • master manuele therapie
  • dry needling
  • orofaciaal therapeut
jan.meurs@praktijkdukenburg.nl 49910425904
Irene Gremmen Irene Gremmen
  • fysiotherapeute
  • oedeemtherapeute
  • handtherapeute
irene.gremmen@praktijkdukenburg.nl 19033698704
Sanne Groters Sanne Groters
  • fysiotherapeute
  • deskundige artrose en fibromyalgie
  • bewegingswetenschapper
sanne.groters@praktijkdukenburg.nl 09908838904
Lucas Helsen Lucas Helsen
  • fysiotherapeut
  • master sportfysiotherapie
  • COPD
  • claudicatio intermittens
lucas.helsen@praktijkdukenburg.nl 89911087204
Robert Kersten Robert Kersten
  • fysiotherapeut
  • manuele therapeut
  • dry needling
robert.kersten@praktijkdukenburg.nl 59038812104
Kim Coppus Kim Coppus
  • fysiotherapeute
  • Master geriatriefysiotherapeute
  • Coach2move
  • Vallen Verleden Tijd, valpreventie
kim.coppus@praktijkdukenburg.nl 19910585904
Ashley Laurentzen Ashley Laurentzen
  • fysiotherapeute
  • Master geriatriefysiotherapeute
  • Coach2move
  • Vallen Verleden Tijd, valpreventie
  • dry needling
ashley.laurentzen@praktijkdukenburg.nl 19916609604
Ivan van den Berg Ivan van den Berg
  • fysiotherapeut
  • docent ROC
  • sportbegeleiding
ivan.van.den.berg@praktijkdukenburg.nl 49918116604
Vicky Derks Vicky Derks
  • fysiotherapeute
  • bekkenklachten bij zwangeren
  • Kinetic Control: bewegings- en stabilisatietraining wervelkolom
vicky.derks@praktijkdukenburg.nl 89065853204
Chris Snaphaan Chris Snaphaan
  • fysiotherapeut
chris.snaphaan@praktijkdukenburg.nl
Bas Pijfers Bas Pijfers
  • bewegingsagoog
  • sportco√∂rdinator
  • pilates trainer
bas.pijfers@praktijkdukenburg.nl
Elly Bos Elly Bos
  • secretariaat
  • office manager
elly.bos@praktijkdukenburg.nl
Yvonne van Cleef Yvonne van Cleef
  • secretariaat
yvonne.van.cleef@praktijkdukenburg.nl
Michelle Link Michelle Link
  • secretariaat
michelle.link@praktijkdukenburg.nl
LOCATIE ALDENHOF

(Hoofdlocatie)

Aldenhof 70-03, 6537 DZ Nijmegen
024 344 17 56
LOCATIE WEEZENHOF

(Sublocatie)

Weezenhof 55-16, 6536 EE Nijmegen
024 343 05 05
ZAKELIJKE GEGEVENS

ING Bank
IBAN: NL 32 INGB 0653 5767 14
BIC: INGBNL2A
BTW 805892576
KvK 9203873

 

OPENINGSTIJDEN

ALDENHOF

Ma t/m Vr 07:30 - 18:00 uur
Zaterdag gesloten


WEEZENHOF

Ma t/m Do 08:00 - 21:00 uur
Vrijdag 08:00 - 17:00 uur
Zaterdag 09:00 - 11:00 uur